Neler Yaparız

YERİNDE ÜRETİM

Azık olarak Türkiye’nin 7 bölgesinde onlarca kuruma, bünyelerinde bulunan yada bizim projelendirdiğimiz mutfaklarda, teknolojik donanımlar ile güçlendirdiğimiz ve size özel olarak kurduğumuz uzman ekibimizle hizmet sunuyoruz.

Yerinde üretimde uzmanlaşan Azık sizi maliyet araştırması, personel takibi gibi detaylarla ilgilenmekten kurtarır. Azık genel müdürlüğüne bağlı gıda mühendisimiz tam zamanlı olarak mutfağın denetimini, eğitim ve gıda güvenliği gibi süreçleri kontrol altında tutar ve sizden gelen taleplere hızlıca çözüm üretir.

TAŞIMA YEMEK

Azık uzmanlığını ayağınıza getiriyoruz !

İşyerinizde yemek yapılmasını tercih etmiyorsanız veya mekanınız buna uygun değilse, aynı gün hazırlanan ve gıda mühendislerimiz tarafından denetlenen taze yemekleri ayağınıza getiriyoruz. Böylece içinde ne olduğunu bilmediğiniz yiyecekleri dışarıdan sipariş etmenize gerek kalmaz. Ayrıca çalışanlarınızın yemek ihtiyacını işyeriniz sınırları içerisinde ve her gün aynı saat diliminde karşılamış olur, zamandan da tasarruf edersiniz.

ÖZEL ORGANİZASYON & İKRAM

Özel günlerinize lezzet katın!

Azık, müşteri beklentileri doğrultusunda deneyimli kadrosu, tecrübeli personeli ve hijyenik çalışma şartları altında organizasyonlarınızı başarıyla yerine getirmeyi hedef olarak benimser.

Sadece işyerlerinin yemek ihtiyacını karşılamakla kalmaz. Dostların, misafirlerin ağırlandığı yada önemli toplantıların gerçekleştiği organizasyonları, lezzetli anılara dönüştürür.

Kokteyl
Coffee Break
Kahvaltı / Brunch
Açık Büfe Yemek
Set Mönü Yemek
İftar Davetleri
Tekne Turları
Özel Kutlamalar
Sosyal Etkinlikler
Barbekü

KAFETERYA

Catering hizmetinin bir diğer parçası işyerlerinde kafeterya/kantin işletmeciliğidir.

Azık, bu hizmetiyle işyerlerinde mevsimine uygun sürekli sıcak ve soğuk taze yiyecek ve içeceklerin sunulduğu dinlenme mekanları oluşturur.

Birbirinden lezzetli molalar için Azık aşçılarınca hazırlanan nefis tatlılar, sıcacık çörekler, çeşit çeşit kahveler, mis kokulu çayları sizlere sunuyoruz.

svs