Hakkımızda

Hakkımızda

Azık Yemek, toplu yemek ve catering sektöründe 30 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin 7 bölgesinde 500’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. İşletmeler için artık sınırların kalktığı, dünyadaki üretim faktörlerinin ve pazarın ortak kaynak görüldüğü günümüzde rekabet yeteneği, işletmeler için yaşamsal önem arz etmektedir.

İşletmeler artık kaliteli ve uygun pazar fiyatına üretmeli, ar-ge ye yatırım yapmalı yeni ihtiyaçlara yeni ürünler geliştirmeli hatta pazarı yönlendirerek yeni ihtiyaçların fark edilmesini ve çeşitlendirilmesini sağlamalı ve aynı zamanda marka olmalıdır. Artan rekabet şartlarında, firmalar piyasada kalıcı olabilmek ve mücadele edebilmek için maliyetlerini düşürmek zorundadır.

Bu bağlamda toplu yemek hizmetini profesyonelden almak, işletme personelinizin sağlıklı ve doğru beslenmesini sağlayarak maliyetlerinizi azaltacak, enerjinizi işinize yoğunlaştırmanızı ve rekabet gücünüzü arttıracaktır.

Bu artık tartışılmayan bir gerçektir. Her aşaması ciddi bir sorumluluk ve uzmanlık gerektiren toplu yemek sektöründe Azık, gıda mühendisleri ve diyetisyenlerinin kontrolünde dünyaca akredite olunan standartları uygulayarak, kalitesini çok sayıda belge ile belgelemiştir.

Azık olarak sektördeki tecrübemiz ile sizinle çalışmak, birikimlerimizi işletmelerinizin gücüne güç katacak şekilde sizlere aktarmak, milletimizin kalkınmasına katkıda bulunacağımızdan alacağımız manevi mutluluğu, sizinle paylaşmak istiyoruz.

Tanışmak ve çalışmak dileğiyle…